Baltic Contest 2019

LY9A

Re: Baltic Contest 2019

Standartinė LY9A » 2019-05-18 11:44:56

Kas domėjosi, bet dar neturėjo galimybės išbandyti DXLog programos, galite tai pamėginti dabar. K1LZ su keletu kitų draugų šią programą toliau vystys ir leis naudotis nemokamai.
-------------------------------------
News: This software will become free of charge and donated to the HAM radio community by K1LZ
and few other guys donating their free time and work to support it.
License keys can be generated by following the link below. Should you run into issues generating it, please contact Paul Young, K1XM.
------------------------------------
Aplankykit tinklalapį http://dxlog.net/
Pamėginkite.

73 ir visiems smagaus BC 2019! Iki susitikimo.
Gediminas LY9A

ly2j

Standartinė ly2j » 2019-05-19 13:03:22

bc-log-uploader esantis LRSF puslapyje neveikia tik pas mane, ar ir iš viso? Rašo, kad siuntimo klaida ir liepia siųsti vėliau. Savo ir Vido (ly3pdx) ataskaitas pasiunčiau nurodyti el pašto adresu. Šitas tikriausia veikia?
LY2J

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Standartinė LY4L » 2019-05-19 14:12:12

A kol nervuojamės? :-)
Labai prasti įspūdžiai? :-)
Aš pabandžiau užkrauti - man pavyko. Dainius žadėjo grįžęs iš darbų šiandien vakare pažiūrėti, kur gali būti problema.
73!
LY4L Mindaugas

LY5XX

Standartinė LY5XX » 2019-05-19 15:26:20

Sveiki,

Mano rezultatas 211 QSO: 117 CW ir 94 SSB.

Triukšmai iš mano pozicijos buvo nemaži, kad net CW klausantis įsiskaudėjo galvą. Į CW nuėjau praėjus 1,5 val. nuo varžybų pradžios, buvau užpulta ir iššifruoti šaukinius buvo darbo :) Kai sunkiai sekdavosi pagauti kokį nors šaukinį, naudojau tokią taktiką: įrašau 'LY' ir spaudžiu F5 - vis tiek bent vienas LY'kas atsakydavo :D

Žiūrint iš administratoriaus perspektyvos - papildomos pastangos prikviesti dalyvių iš Europos tikriausiai nebuvo itin sėkmingos - ar bent jau man nepasirodė ryškaus dalyvių padidėjimo. Kodėl? Vis dar išlieka paslaptis.

Truputį liūdžiu dėl žmonių, kurie metai iš metų rašo: 'dalyvausiu/dalyvavau tik pirmas 2 val., nes paskui neįdomu, nėra tempo'. Tai žinoma, kad nėra, ir negali būti, jei kokie 80% LY'kų taip elgiasi. Ir neatsiras tempas paskutinėmis valdomis, jei nesikeis mūsų elgesys.

Ačiū Mindaugui LY4L už pagalbą administruojant varžybas ir moral support :)
Dainiui LY5YY už sukurtą ataskaitų įkėlimo programą.
Ir visiems nepatingėjusiems sudalyvauti! :)
73!
LY5XX Karolina

Dainius

Standartinė Dainius » 2019-05-19 18:38:37

Sveiki,
Pirmiausia dėl uploader'io. Kol kas girdėjau nusiskundimus iš dviejų žmonių, kad neveikia logų uploader'is.
LY2J, jei Uploader'is išmeta klaidą "There was an error trying to send your message. Please try again later." reikia pamėginti dar kartą nusiųsti logą, t.y. dar kartą paspausti mygtuką Send arba pamėgint už minutės kitos. Testavimo metu kartą pasitaikė ir man toks pranešimas, užteko po kelių sekundžių dar kartą paspausti mygtuką. Gerai, kad nusiuntėt logą įprastu būdu - į el. paštą, reikšia logą gausime. Tačiau jei smalsu, iš sportinio intereso galite pamėginti nusiųsti logą per Uploader'į dar kartą, nebebt mėginote kelis kart ir rezultatas tas pats.

Šiuo metu per Uploaderį yra gauta ~100 ataskaitų, paskutinė iš jų gauta 18:23:54 (LST) (berašant atsakymą atėjo keli logai). Taigi kol kas galiu teigti, kad Uploader'is veikia teisingai. T.y. priima logus, o jei dėl atsitiktinio kliuvinio logo nepriimė - apie tai pats ir parašė.

Na, o dėl varžybų:
Pavyko ir man prisėsti dviems valandėlėms pirie radijos. Įsijungiau su tikslu, kad būtų didesnis bendras ryšių kiekis ir varžybų aktyvumas. Taigi padirbėjau SSB ir vėliau CW. Eteris man neatrodėl labai užterštas, ganėtinai švarus. Tik kaip įprasta - didelis bendras tolygus triukšmo lygis, taigi ne visus korespondentus girdėjau, kurie bandė su manim ryšius padaryti. Padirbėjau iki kol pradėjau tiesiog miegoti ant kėdės ir išsijungiau :) Bus CheckLog'as.

Kodas: Pasirinkti visus

Contest         : Baltic Contest
Callsign        : LY5YY
Mode            : MIXED
Category        : Single Operator (SO)
Overlay         : ---
Band(s)         : Single band (SB) 80 m
Class           : Low Power (LP)
Zone/State/...  : 
Locator         : 
Operating time  : 1h57

MODE   QSO DUP  POINTS   AVG 
------------------------------
   CW    19   0      19  1.00 
  SSB    76   1      76  1.00 
------------------------------
TOTAL    95   1      95  1.00 
==============================
       TOTAL SCORE : 95
73! LY5YY

ly2j

Standartinė ly2j » 2019-05-19 19:23:37

Mėginau du kartus - kai siunčiau savo logą ir po daugiau nei valandos, kai siunčiau ly3pdx logą. Buvo tas pats rezultatas. Pasiuntus į el.paštą viskas gavosi gerai, jau gavau patvirtinimus, kad logai gauti.
Smagu buvo išgirdti ly5yy cw,net nustebau pradžioj, šaunuolis,visai neblogai, dar lėtokai,bet tai pataisomas dalykas dirbant kuo dažniau. O Karoliną padarius didelę pažangą, vis nenustoja manęs stebinįti :-)
Pats tai pramigau startą :-( bet po poros valandų tempas visiškai sunyko. Džiugina 4qso su usa, nepamenu, ar esu kada tiek daręs. Vidas skundėsi dideliais triukšmais nuo perkūnijos, mane gelbėjo praklausymo antena, o vėliau triukšmai beveik visai nutilo, klausiausi su dipoliu
Ataskaita kontrolei, naudojausi DXC. bet ir tai nepadėjo aptikti YL55BC ir LY55BC :-)
Ačiū visiems už QSO
LY2J

LY7Z

Standartinė LY7Z » 2019-05-20 08:05:34

Karolina, niekas nepasikeis, jei tie 80 procentų LY'kų kankinsis iki kontesto pabaigos. Organizatoriams reikia galvoti kaip pritraukti dalyvius iš užsienio. LY'kų ir taip pakanka. Kažkodėl nepatrauklios šios varžybos plačiai masei užsieniečių. Dalyvių skaičius ne auga, o po truputį mažėja. Į BC reikia žvelgti ne pro rožinius akinius, o realiai. Pasistatykit save į jankio, australo, pietų afrikiečio, argentiniečio, ar tailandiečio vietą ir atsakykit sau - ar šios varžybos jus domintų, ar verta sėdėti prie aparato 5 valandas dėl 20 ar 50 ryšių? Man užtektų jei varžybos vyktų porą valandų.
Asmeniškai neturiu nieko prieš Baltic kontestą. Dažniausiai randu laiko bent simboliškai sudalyvauti, tokiu būdu keldamas aktyvumą. Bet nuostatuose matau keletą punktų, kuriuos reiktų pakeisti, norint bent minimaliai padidinti dalyvių skaičių.
73 Andrius
LY5XX rašė:
2019-05-19 15:26:20
Truputį liūdžiu dėl žmonių, kurie metai iš metų rašo: 'dalyvausiu/dalyvavau tik pirmas 2 val., nes paskui neįdomu, nėra tempo'. Tai žinoma, kad nėra, ir negali būti, jei kokie 80% LY'kų taip elgiasi. Ir neatsiras tempas paskutinėmis valdomis, jei nesikeis mūsų elgesys.

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2019-05-20 10:41:48

Sangruda Station pasiekiau tik 3 valandos iki kontesto. Zmonos pozicija buvo paruosta - LY5OO signalas buvo tvarkingas. O kaip per kontesta tvarkingumas girdejos? :) turejo buti gerai :)
Per 53 minutes pas ukininka uz 2 km pastaciau pozicija nuo nulio. Aciu, kad ukininkas prisidejo. Jie praktiski zmones ir sprendzia uzdavinius is karto teisingai.
Centras 8m aukstyje, galai 3m ausktyje.
Aciu LY5Y uz CW valdyma per kompa.

Jei trumpai pasakojant, tai buvo taip:
Paliekant Kauna, saule sviete 21 val tiesiai i akis. Prilekus Liudvinava, teko sumazinti reaktyvini KIA greiti iki kruizinio, nes plauke kelias pilnai. Nuo Kalvarijos supratau, kad nuo Liudvinavo kelias dar neplauke pilnai - jis plauke nuo Kalvarijos. Likus 11 km iki Sangrudos supratau, kad mano zmona nesnaude, o gelbejo visa likusia Lietuvos dali QRN klausimu: ant pasienio pagavo zaibus, griaustinius ir pririso juos ant auskciausio Kalvarijos rajono kalno. Debesys mate, kad Zakelienes neiveiks nei balsu nei spinduliavimo intensyvumu, tad nuejo link pajurio. Bet tai atsitiko tik po 3:00 AM. Tik tuo metu pratustejo eteris nuo QRN.
Pradzioje maneme, kad net nedirbsime varzybose, nes zaibavimas artimoje zonoje (t.y. virs galvos) vyko kas 30 sekundziu. Bet pries varzybas, likus 1 valandai iki starto, jis atitolo kokia 10 km.
Simet dirbau LY59A saukiniu. Dalyviu po pirmutiniu dvieju valandu apmazejo, bet nuo 3:00 AM ju vel truputuka padaugejo. Negi Eurovizija baigesi? :) Dirbau su 100 W. Nezinau kaip buvo mano signalas, nes istestuoti aparaturos CW rezimu iki kontesto nepavyko normaliai, padariau tik kelis QSO, gavau ats 5NN ir viskas. Tie, kurie girdejote mano signala, tai parasykite po zodeli kita.
Padariau 188 QSO.
Pirma karta uzluzo DXlog programa likus 30 sekundziu iki pabaigos. Vat cia pasinaudojau LY9A praktiniais patarimais, kuriuos jis pasakojo kaip jiems buvo nutike WRTC 2014. Paskutinius du rysius dariaus su bugu ir visai nesigaliu, kad buga valdau.
Paskutine valanda eteryje buvo labai smagi: likus pusvalandukui iki 5:00AM pasikeite eterio triuksmai, t.y. igavo kitoki pobudi. Tada islinko Markas 4Z4KX. Is 5 karto priemiau. Islindo N2KW. Is 4 karto priemiau.
Telegrafu dirbant girdisi, kad varzybu dalyviai naudojasi klasteriu.

Neskaitant paskutines bemieges paros iki BC, varzybos praejo smagiai. Zinoma, sekmadieni atsikeliau 18:30.
...Bet galejo buti ir geriau...galejau geriau pasiruosti, bet matau pats ant savers, kad per daug visko esu uzsiemes ir kencia nuo to rezultatas. Taciau tiksla savo simet pasiekiau (na rezultatai parodys ar aplenkiau siekiama aplenkti konkurenta).

Aciu visiems, kas padejote.
Sekantis savaitgalis - WPX CW ! Dirbsiu tik 160m bande su LY59A. Ten jau bus 1KW output'as. Jam ruosiuosi stipriai. Net po jo iseisiu savaitei atostogu.

5AA

ly2j

Standartinė ly2j » 2019-05-20 15:42:04

LY5AA labai geras šaukinys kontestui, nepalyginamai su 59A. Įdomu,kiek kartų tavęs perklausė šaukinio? WPXe daugiklis, bet aš dar gerai pagalvočiau. Jei manai darbuotis tik 160m, atostogų po kontesto neimk, atostogas turėsi per kontestą :-)
LY2J

LY4TD

Standartinė LY4TD » 2019-05-20 16:46:06

Aš irgi pasigirsiu, kad sudalyvavau iš kaimo (ačiū KTU RC : )). 98 QSO.
Ačiū 3.648 naudotojams už signalo patikrinimą, o taip pat, žinoma, visiems, su kuo pavyko padaryti ryšį per contestą.

Atsakyti