Baltic Contest

LY3DA
Moderator

Baltic Contest

Standartinė LY3DA » 2017-04-10 11:54:26

Artėja "Baltic Contest". Šių metų varžyboms, manau, nuostatus keisti nėra tikslinga, tačiau apie jų tobulinimą, kaip ir apie varžybų organizavimo pagerinimą, galime diskutuoti šioje forumo "šakoje".

LY9A

Re: Baltic Contest

Standartinė LY9A » 2017-04-10 23:05:21

Pasikartosiu. vieno, ar dviejų papildomų diapazonų įvedimas gal ir dadėtų pirmais metais po kokį desėtką lenkų, vokiečių ir rusų, bet garantuoju, kad lietuvių tai sumažintų kone per pus. Ir čia tik pirmais metais. O toliau dar blogiau. Tuo keliu jau nuėjo ispanai, čekai ir panašųs į juos, t.y. tie, katriem radio sporte iki Lietuvos dar kaip iki mėnulio. Geriau nesvaikit su ES2MC idėjom ir negadinkit super smagaus kontesto. Nei šiemet, nei kitais metais, nei dar kitais.

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2017-04-11 08:08:57

Tuoj bus paruošta apklausa (questionaire LT ir EN), kuri bus išsiunčiama visiems į emailus, bus nuoroda čia, bei kituose informacinėse sistemose, kuriose lankosi radijo SPORTININKAI.
Kai bus surinkta patikima statistika, tuomet apsvarstysim LRSF tarybos posėdyje. Iki to momento niekas nebus keičiama.

LRSF prezidentas
LY5AA Rolandas

LY9A

Standartinė LY9A » 2017-04-11 09:00:45

Apskritai, kažkokia nesąmonė. Jūs ketinat visokių lenkų, čekų, vokietukų, kad ir estų, klausinėti kaip reikia sugadinti mūsų BC varžybas? Lai jie rūpinasi savais SP DX ir panašiais kontestais. Lenkai nupušėjo tiek, kad jau kokius 5 metus, ne mažiau, net TOP TEN suvest negali...

Niekaip negaliu suprast, kuo jums blogas dabartinis BC? Nepatinka - nedirbkit, kaip daro ES2MC. Beje, aš jam asmeniškai pasakiau, kad mano šaukinį pamatys ES-Open dalyvių sąraše tik po to, kai aš pamatysiu jojo BC. Čia kaip šauksi - taip atsišauks...

Metų kalendoriuje keli šimtai visokių vbaržybų. Galite rast net tokių, kur 10 QSO padarę galit pretenduot į didelę plaketę.
Pasiūlykit ir jiem savus patobulinimus.... Bijau, kad tokius ekspertus dauguma ant trijų raidžių pasiųstų.

Ką reikia, tai reikia. BC tinklalapį tvarkyt ir pagalvot (gal nuolat galvot) kaip agitaciją veiksmingesnę pravest. O nuostatai puikūs. Ypač, kai atsirado naujas 2 valandų pogrupis. Dar reikia prizo paskutinę valandą daugiausiai QSO padariusiam (padariusiai).

Pažiūrėjau. ką tik, LRSF tinklalapyje skelbiamus BC rezultatus. Absurdas kažkoks. Ten negalima suprast net kas kokiais prizais apdovanojami, kas jų steigėjai...

Va taip, tai tikrai negalima

LY9A

Standartinė LY9A » 2017-04-11 10:09:43

Tolesnis ginčas yra bergždžias. Požiūriai skiriasi 180 laipsnių kampu. Man tie molinukai kaip tik yra vienas iš originaliausių ir geriausių dalykų.
Požiūriai skiriasi ne tik į tuos "molinukus", bet ir daugumą kertinių dalykų.
Taigi, 73. Dar 2 metus sponsoriuoju priziukus, toliau matysim.

Beje, organizatoriai, aūūū.
Ape priziuką Europa CW Biržai RC, R.Šaltauskui LY1Z atminti.

Jau 2016 metų rezultatuose turėjo būt parašyta, kad jis nuo LY9A, o ne nuo Biržai RC.
Būčiau dėkingas, jei 2017 nuostatuose tai būtų pakoreguota (kaip ir būsimoj brošiūrėlėje, jei ji bus leidžiama)

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2017-04-11 12:07:59

Gerb. Gediminai ir kiti,

1. Organizatoriai nieko nenori pagadinti;
2. Apklausa dar nereiškia, kad bus keičiami varžybų nuostatai. Kas draudžia paklausti?
3. Kadangi aš nesu šių varžybų įkūrėjas ir nedalyvauju jose nuo jų įkūrimo (o tik keli metai dalyvauju), tai ir neturiu patirties sportinių varžybų nuostatų patobulinimuose. Todėl noriu paklausyti ką pataria seni šių varžybų dalyviai bei įkūrėjai tikslu nepagadinti varžybų. Vienintelė mano patirtis kaip organizatoriaus - tai "Lietuvos Taurė" Birštone nuo 2007 kasmet. Čia kaip organizatorius turiu nuomonę, o org. komitetą susirenku pats.
4. Kol nebus surinktas org. komitetas Baltic Contestui (~5-6 aktyvūs žmonės 100 % klausantys org.kom.šefo), tol renginys netobulės (mano asmeninė nuomonė ir patirtis iš 3 teiginio bei LRSF VNS 2016 organizavimo).

LRSF prezidentas
LY5AA Rolandas

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2017-04-11 13:04:23

LY9A rašė:
2017-04-11 10:09:43
Tolesnis ginčas yra bergždžias. Požiūriai skiriasi 180 laipsnių kampu. Man tie molinukai kaip tik yra vienas iš originaliausių ir geriausių dalykų.
Požiūriai skiriasi ne tik į tuos "molinukus", bet ir daugumą kertinių dalykų.
Taigi, 73. Dar 2 metus sponsoriuoju priziukus, toliau matysim.

Beje, organizatoriai, aūūū.
Ape priziuką Europa CW Biržai RC, R.Šaltauskui LY1Z atminti.

Jau 2016 metų rezultatuose turėjo būt parašyta, kad jis nuo LY9A, o ne nuo Biržai RC.
Būčiau dėkingas, jei 2017 nuostatuose tai būtų pakoreguota (kaip ir būsimoj brošiūrėlėje, jei ji bus leidžiama)
Jau ištaisyta 2017 metų BC knygutėje. Ačiū už pastabas.

LRSF prezidentas

LY9A

Standartinė LY9A » 2017-04-11 14:03:52

Rolandai, 3 punktu atsakei į klausimą, ar verta siuntinėti tas anketas. 99 % galimų respondentų, kaip beje ir LY4A, neturi jokios patirties rimtų baržybų organizavime. Taigi, jų klausinėjimas, atsakymų apibendrinimas ir panašiai - tėra laiko gaišimas. Ar nebūtų produktyviau tą laiką panaudot kitur? Pvz., reklamai, tinklapio sutvarkymui, teisėjavimo tobulinimui?

CQ WW DX komitetas kasmet gauna šimtus "ekspertų"papostringavimų apie tai, kaip reikėtų pakeist nuostatus. Kaip manai, jei komitetas lig šiol būtų paisęs bent vieno tokio gudručio nuomonės, kur šiandien būtų CQ WW DX? Sulauktų jis 7000 - 10000 ataskaitų? Važinėtų žmonės po pasaulį, ieškodami geresnės strateginės vietos, ar egzotikos? Tokių WW tipo varžybų pastaruoju metu yra prikepta į valias. Ir koks gi jose tempas gaunasi? Kone kiekvienam ispanui, lenkui, čekui atrodė, kad jie jau tuoj tuoj pataps pasaulio bamba, bet.... Gaila, kad ir Lietuvoje yra taip primityviaimislinančių.

LY2BMX

Re:

Standartinė LY2BMX » 2017-04-11 14:39:03

ištrinta, nes kažkam gali būti nepatinkantis tekstas (administratoriaus griežtas įspėjimas)
Paskutinį kartą redagavo LY2BMX 2017-06-25 13:59:05, redaguota 4 kartus.

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2017-04-20 09:13:43

Klausimas Baltic Contest tema. Prašau, atsakykite visi kas esate užsiregistravę.

1. Ar yra Jūsų aplinkoje žmogus, kuris norėtų sudalyvauti kartu su Jumis Baltic Contest varžybose, bet ne karto nematęs HAM RADIO?

Pavyzdžiui, aš, LY5AA, šįmet dirbti varžybose asmeniškai suradau tokius 4 žmones: Neringa, Karolina, Simona, Dainius. Asmeniškai iš facebook reklamos kreipėsi Jurga (jau dirbo LY TB maratonuose dviejuose). Jie visi dirbs BC iš Lietuvos. LY5AA ir LY5OO tuo metu dirbs iš DL.
Šiandien, ketvirtadienį 2017-04-20, darbe man besikartojant (jau užmiršau vėl) telegrafą, atėjo bendradarbis iš kito kambario ir pasakė "visai įdomu. Norėčiau paklausyti varžybose". Dabar teks radijo stotį įmontuoti darbe, kuriai teks įrangą pirkti/pasiskolinti,.... . Su ūkvedžiu suderinau dėl 80m dipolio ant stogo. Sutiko iš karto.

Tačiau turiu problemų. Ne visi naujai surasti operatoriai turi darbo vietas. Dažniausiai dalinamės. To pasekoje "pliusas" - išmokinu operatyvaus darbo eteryje (4L gali paliudinti), o "minusas" - ne su visais spėjam "padaryti" QSO. Prašymas: gal kas turit bet kokią veikiančią radiją, kabelio ir pan. dalykų, nes aš jau išsisėmiau finansiškai (įkūriau savo lėšomis 2 stotis, o trečia įkuriama studentų korporacijoje TauTiTo). Nesvarbu radijos stovis. Svarbiausia gali pasiųsti ir priimti.

Laukiu atsakymų į 1 klausimą ir dėl įrangos.

LRSF prezidentas
LY5AA Rolandas

Atsakyti