CQ WPX 2020

LY3DA
Moderator

Re: CQ WPX 2020

Standartinė LY3DA » 2020-06-01 23:23:19

CALLSIGN: LY3DA
CLUB: Kaunas University of Technology Radio Club
CONTEST: CQ-WPX-CW
CATEGORY-OPERATOR: SINGLE-OP
CATEGORY-ASSISTED: NON-ASSISTED
CATEGORY-BAND: ALL
CATEGORY-MODE: CW
CATEGORY-POWER: LOW
CATEGORY-STATION: FIXED
CATEGORY-TRANSMITTER: ONE
CLAIMED-SCORE: 600732

>800 QSO
Kiek laiko dirbau - neskaičiavau, bet kažkur apie 24 val.

LY5AX

Standartinė LY5AX » 2020-06-03 00:08:32

Sveiki,
Užsiregistravau ir aš šitame konteste (paskutinį kartą Rookie overlay). Norėjau daugiau, bet šeštadienį teko dalyvaut tėčio 50-mečio jubiliejaus šventėje :D Taigi pavyko sudalyvaut pora valandų šeštadienį. O sekmadienį įsijungiau tik nuo pietų, nes iki pietų tiesiog negalėjau... :lol: Patiko 10m atsidarymas, nors ryšius dariau tik su EU. Iš kontesto nustebino dar tai, kad 16:44UTC pavyko padaryt QSO su 9V1YC. Signalas bent pas mane girdėjosi stipriai. Taigi per kontestą pavyko kas pavyko. Vis šis tas į klubo taškų taupyklę.

Kodas: Pasirinkti visus

Contest         : CQ World Wide WPX Contest
Callsign        : LY5AX
Mode            : CW
Category        : Single Operator (SO)
Overlay         : Rookie
Band(s)         : All bands (AB)
Class           : Low Power (LP)

BAND   QSO DUP  PFX  POINTS   AVG 
-----------------------------------
  160     0   0    0       0  0.00 
   80    15   0   10      27  1.80 
   40    31   0   15      66  2.13 
   20    93   0   79     111  1.19 
   15    58   0   44      64  1.10 
   10    66   1   47      66  1.00 
TOTAL   263   1  195     334  1.27 
===================================
       TOTAL SCORE : 65 130

ly2k

Standartinė ly2k » 2020-06-03 10:28:42

Sveiki, ir man kažkas pavyko. Planauose buvo sudalyvauti SO 40m HP Assisted ir padidinti patirtį SO2V režime, taip priartėti prie ryžto jungtis SO2R. Ant senatvės diedas linkęs pakvailiot........ . SO2R setupas lyg ir į pabaigą, teliko keli štrichai pakeliant antrai radijai kita tribanderį bokštas jau yra, ir įjungus lituoklį sulituoti BPF, kurių detalės jau senokai laukia. Gal kas gali parekomenduoti kokį saitą kur laiko galima įsigyti? Planas pavyko, kaip kad atrasti daug gerų savo radijos galimybių ir į sąrašą įtraukti keliolika task-ų kuriuos teks ir reiks padaryti. Patiko DXlog patobulintos galimybės SO2V režimui, jau ir FTDX5K pradėjo daugiau klausyti komandų, ko buvau pasigedęs arba dar neatradęs per 160ww.. Rezultate gavosi nekas bet kažkas. Klubo sąskaita pasipildė deklaruotinų 4065250 taškų, kuriuos sugeneravo 1588 QSO be dupų,805 pfx. Darbuotasi 35h41min.Bendra QSO statistika per VFO tai būtų tokia, vienas VFO buvo dedikuotas CQ,kitas VFO tarpuose ir nusirankioti bandą,kaip ir panaudoti bandmap-o pasiūlymus, santykis virš 30% VFO B darytų QSO. Akivaiszdu kad amžius ir patirties trūkumas padaro savo ir matau dar šios dienos situacijoj rezervą apie 150QSO.Dar vis pamenu kovą su pastoviu miego noru ir trūkumu,kaip tai suvaldyti net nesuvokiu, ko gero mano gyvenime nebepavyks. Na bus kitam kartui. Kontestas labai patiko kaip ir USA naktiniai pileup, taip ir JA vakare. Laukiame sekančių konkursų.

Almantas,ly2k

ly2sa

Standartinė ly2sa » 2020-06-03 18:27:20

Išbandžiau savo naują dipolį ant 160m. Centras 16m, galai po 4m nuo žemės.
N1MM+ programa rodo, kad dirbta 10,5 val.

CQWPXCW Summary Sheet

Start Date : 2020-05-30

CallSign Used : LY2SA
Operator(s) : LY2SA

Operator Category : SINGLE-OP
Assisted Category : ASSISTED
Band : 160M
Power : HIGH
Mode : CW

Club/Team : KAUNAS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY RADIO CLUB
Software : N1MM Logger+ 1.0.8423.0

Band QSOs Pts WPX Pt/Q
1,8 405 826 282 2,0
Total 405 826 282 2,0

Score : 232.932
Rig : TS-590SG, PA 600W, antenna: dipole

Vidas LY2SA

LY5AA
Admin

Standartinė LY5AA » 2020-06-03 22:30:02

O vaikeli, ištryniau parašytą romaną per 0,3 sekundės. Netyčia CTRL+N paspaudžiau ir viskas išsitrynė. Nieko, rašau iš naujo.
Taigi, sugalvojo Žakelis neturėdamas ką veikti (neskaitant 2 šilnamių sutvarkytų, 10 kubų beržinių malkų paruoštų žiemai, kluono perkalto naujomis lentomis ir kitų kievienos dienos smulkmeniškų darbų) dipolį ant 160m pasidaryti. Pasidariau, per kontestą girdėjote mane LY88A. Na o jam pasidaryti kainavo sveikatos ...truputėlį ...menką.
Pirmas darbas, ką reikėjo padaryti, tai pasiruošti naują dipolį. Ačiū Pranui 2J už dipolio galų padarymą !!! Beliko tik grįžus Sangrūdon prilituoti tinkamai RG213U iš iškelti į eglę 18 metrų aukšyje prieš tai nuėmus seną multibandinį 160/80/40/20/10 dipolį. Vat čia smagumas prasidėjo. Pakilo vėjas. Turbūt visoje Lietuvoje vėjuota buvo. Nu ketvirtadienio vėjas manęs neišgąsdino, Dievo į medį nevariau. Bet eglėje nukabinti senąjį „voratinklį“ užtruko 2 valandas. Biskį siūbavo, bet alpinizmo diržai su visais karabinais buvo panaudoti 100 % (ačiū Dainiui LY5YY už „Singing Rock“ alpinizmo pilną setup‘o sukomplektavimą, man beliko kažkada tik sumokėti). Taigi, senasis dipoliukas nuimtas, naujas pilnai sukonstruotas ir ketvirtadienio vakaras jau čia. Sangrūdoje vakaras ateina 22:00 – 23:00. Penktadienio rytas, o ypač vėjas nieko gero nežada. Bet anteną reikia pakabinti, vėjelis nedidelis atrodo ant žemės, tai apsiginkluoju alpinizmo įranga ir aukštyn. Žinoma, asistentę susirandu. Po kiemą vaikščiojo, žolę pjovė. Sakau „brangioji, ateik padėti, parišti daiktus prie virvės reikės. Čia greit...“. Aha jo, greit: vėjelis pavirto vėju, protarpiais buvę vėjo gūsiai pavirto nuolatiniais vėjo gūsiais. Debesys pradėjo artėti nuo rytų. Penkis kartus teko sušukti eglėje „Dieve, nepūsk, prašau !!!” Įsivaizduokit, 100 kg svarelis kabo 16 metrų aukštyje veikiant vėjo jėgai 15-20 m/s greičiu. Fizikos dar nepamiršau. Gerai, kad eglė sakinga ir nesigirdi traškėjimo. Tai va, tokioj fazėj išbuvau 4 valandas eglės viršūnėje. Po dviejų valandų pradėjo virpėti blauzdos....ne, ne nuo baimės, o nuo pastovaus kūno įsitempimo. Po kokio pusvalandžio pradėjau išmokti nekreipti dėmesio į kojų virpėjimą – tiesiog dirbu. Pakabinom dipolį. Ačiū asistentams – žmonai LY5OO ir uošvienės sesei, kurios padėjo susitempti visą dipolį į viršų. Ai, dar įdomus veiksmas buvo, kuris suvalgė valandėlę – eglės viršūnėje yra išsišakojimas ant kurio gali atsistoti. Dainiau LY5YY, tu gerai pameni, nes tu kėlei mano pirmąją anteną į tą eglę. Tai va, tas išsišakojimas už trijų metrų aukštyn, suauga vėl į krūvą. O dipolio petį turiu per jį permesti. Turiu permesti todėl, kad dar ant „makarono“, t.y. 5x5 cm medinio pagalio, kuris yra 6 metrų ilgio, pakabintas dipolio centras. Tai va, „makaroną“ pririšu, vieną petį permetu ir ištraukiam trise taip, kad nesupintų. Dipolis kabο !!! Žinoma, pasieniečiams į akį krentu. Mano veiksmus įamžina man būnant viršūnėje. Turbūt kabės mano „vaizdzelis“ pas juos kažkur ekstremalų muziejuje. Pagaliau nulipu ant žemės. 15:30. Sumoje 4 val ir 30 minučių eglėje. Kojos virpa, juokiuosi pats iš savęs. Čia tik centrą pakabinau. Dabar liko galus sutampyti. Na, Rimas 5BA, Neringa 5NJ, Dainius 5YY ir Karolina 5XX gerai žino mano sklypą. Tai primeskit, 9 kartus variau į kitą prūdo pusę. Jau nuo 6 karto prašiau asistento pagalbos. 5OO atskubėjo. Jau man užteko, kad žmona už galo laikė...dipolio, o aš užsukinėdavau galus kaip buvau mokytas LY7A mokykloje. Rezultate – rezonansas iš 1,76 MHz perstumtas į 1,81 MHz. O dar 3BB paskambina ir klausia „....tai kap sekas?“ Sakau „...dirbu!! Padarysiu ir Jums dipolį!“ Neturiu ką daugiau pasakyti. Valgyti irgi nenoriu. 21 valandą baigiu tvarkyti 160m dipolį. Ačiū Dievui, kad technika atidirbta, paruošta, įvaldyta. Nors čia nereikia galvoti. Nu ką, varau pakabinti 80m dipolio Rimui, nes jis dirbs tik ant 80m. Bekabinant dipolį – atvažiuoja Rimas 3 B B. Pasilabinam, aš dirbu toliau, o jis eina apžiūrėti nuveiktų darbų. Rimo dipolis kabo per 1 valandą. Centras 13 metrų aukštyje, o galai 8 metrų aukštyje. Rimas prigula numigti, kaip ir priklauso konstesmenui, o Žakelis sustyguoja pozicijas. Baigiu pilną paruošimą ir pasiruošimą 01:20 AM. Nu ir man pavyksta valandėlę numigti.
Nu va, čia buvo pasiruošimas kontestui. Tai yra pavyzdys kaip nereikia daryti. Startas normaliai – Rimas man krauna dvigubai, aš CQ nešaukiu, nes matau, kad biskį raudonuoja lempos nuo CQ pliekimo. Suprantu, kad rytoj stumsiu rezonansą į 1,85 MHz. Nors ir greit tos 3 valandos prabėga, bet valanda po sunrise yra efektinga. Pirmą ciklą baigiu su 85 QSO. Nemoku aš CW taip, kaip Morse Runeryje. Neatitinka Morse Runeris realybės. Geriau Morse runerį išmainyti į CQ eteryje. Tai galiu sau leisti kaime. Taigi, šeštadienio dieną sustumiu rezonansą į norimą dažnį. Galiu pasakyti, kad nėra geresnio indikatoriaus kaip neoninė lemputė ir tiesioginis matymas galinio lempų. Turėjote tai girdėti.
Kontestą baigiame su 281 QSO (0,1 milijono taškų) ant 160m ir Rimas su 800 (0,7 milijono taškų) QSO ant 80m.
Vėjas visas 2 kontesto paras draskė mūsų dipolius. Gerai, kad laisvės laipsnių yra kur joms judėti. Įdomumo dėlei – 160m bandas nedarė įtakos į 80m bandą. Jokių spec. filtrų nėra, tiesiog tinkamas antenų išdėstymas erdvėje.

Rolandas LY88A iš Sangrūdos radijo stoties

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Standartinė LY4L » 2020-06-03 23:13:47

Sveiki,

Kažkoks gavosi neišlauktas šiemetinis CW WPXas, bent mažiau nei BC, SSB dalis ar RDXC. Gal darbinių reikalų kiekis, gal karantinas, o gal vidurio amžiaus krizė :-) neleido įsijausti, paplanuoti, pasitikrinti praėjimus su WOACAP, net nepasidariau ankstesnių metų reitų lentelės. Truputį gėda. :oops: :oops:
Penktadienio vakarą radau, kad 2 radija automatiškai neįsijungia 20 m, praariau visas jungtis - nepadėjo, kol patikrinau rankinį valdymą: veikia. Nu ir gerai. Tik aišku, per kontestą ne kartą pamiršau, kad einant iš 20 m reikia vėl komutatorių perstatyti ant auto :roll: ...
Spėjau nusnaust porą valandų.
Prieš startą paklausiau 20: krebždėjo vienas kitas, bet nutariau, jog geriau darysiu 80/40. Pirma valanda atnešė 123 QSO, šaukiant CQ ant 80 ir pasirenkant 40: amerikonai girdėjosi garsiai, atsakinėjo pašaukus iš pirmo/antro karto, tačiau vėliau ryte, keletą kartų pabandžius pacikuliuoti, tiesiai į veidą pradėdavo cikuliuoti... amerikonai. Aiškiai susinervinau, nes stuburo smegenimis jaučiau, jog mano komandžiokas sėkmingiau šaukia ten CQ :-)
Nieko... Užtat nušokau patikrinti 20 metrų, nespėjęs dar pasukti įprastai antenos į rytus. Ir wondaba... Jankiai.... KW1K krito pirmas, NR7DX toks reverberuojantis, tipinis... dar už minutės NU6T, N7TU, stebiuosi, kad mane iš pirmo karto, atrodo, nieks jų nekviečia, nors bandas pilnas... Pavyko QSO net su KC7V, aišku, tai buvo ne tik Maikas: ten 4 operatoriai dirbo pusiau remote M2 pogrupyje. Pusantros valandos pasirankiojęs dar šūktelėjau CQ pasakyti, kur net beveik iki 9 valandos LY laiku dar prieidavo vienas kitas W6... :mrgreen:
Truputį save pagyriau, kad nepražioplinau, bet pakritikavau, kad per vėlai pasitikrinau, bet įsivažiavau į tradicinę rytinę rutiną: 40, 20, 15, vėliau 10 metrų, kur irgi neatsilaikiau pagundai šūktelėti CQ.... kažkuriuo metu, šiek tiek apmažėjus tempui, nutariau, kad laikas papusryčiauti ir pasidariau pauzelę, poros valandų. Paskui vėl 10, 20, kartais 40, tačiau kol neišsprendžiau 40 trukdymų ant 20, jau atrodo pasąmoningai nebenoriu šaukti CQ ant 40 o antra radija pasirinkinėti 20tyje metrų. Fu fu fu. Bet dirbau ir taip. Kažkuriuo metu pabandžiau šūktelt per du diapazonus. :oops: Gal tempas netgi pakildavo, kažkiek, tačiau tai tik vientaškiai europėnai. Popietiniai amerikonai 20tyje nebuvo gausūs ir garsūs (gal tik pas mane), sukiuojausi įvairiomis kryptimis, tačiau beviltiškai, ir nelabai ką pridėjau prie ryte kokių 70-80 padarytų.
Ir japono dar nei vieno neturėjau, nors Gediminas tokį net ant 10 metrų buvo ištraukęs... Wo.
Taškų reitas per valandą pradėjo kilti tik pavakare, kada jau normaliau prasidėjo 40, vėliau atsisuko kraniukas ir 80, tačiau kažkodėl 2 valandą nakties nutariau, kad viskas palauks, kol aš pamiegosiu :) Ir pamiegojau, su prabudimais, sąžinės nuraminimais... visas likusias valandas. Dar galėjau valandžiukę pasilikti, bet nutariau, kad paprasčiau bus nesimajačinti ir nesikankinti galvojant, kad gal reikia pauzę imti tada, o gal tada, o gal tada :-) Dzin. Restartas gavosi LY vidurdienį, turėjau 1700 QSO ir nutariau, kad reik pridėti dar kokį 1000. Jankių greičiausiai nebebus, tai tratinsiu Europą.
Pradėjau nuo dual CQ praktikavimosi ant 15/20 arba 10/20, tik nesuprantu, kodėl kitiems, tai įvaldžiusiems atrodo, jog WPXe įmanomas 2BSIQ. Nu neįmanoma taip sinchronizuoti, kaip tai galima padaryti WWDX konteste. Negaunasi WPXe jokios sinchronizacijos, tiesiog kartais pataikai per tarpelius, tačiau dažniau gaunasi 1 qso viename bande, kitas qso - kitame. Tačiau ir taip tempas pakyla :-) Po ilgosios pertraukos pirmosios dvi valandos paėjo su 244 ryšiais, o trečioji 84.
Po ilgo pogulio praėjo visi nervai, pradėjau nebesijaudinti, kada mano potencialūs konkurentai dalino man 400 QSO didesnius skaičiukus. Kažkaip įsijungė QSO darymo mašina. Smagiai pavakare šūktelėjau CQ ant 40 į rytus (ten ir mažesni trukdymai ant 20), tada ant 20 dar pasirinkai kinų, japoniukų, 9V, DU, o tuo tarpu ant 40 atsakė ir rusų 9 rajonai (vis 6-taškiai :-))
Jankiai ant 20 nusilpo, griaudėjo tik Europa, nutariau, kad jau laikas mintyse kraustytis pilnai į 40/80/160 fiestą (vis po 2 taškelius, o kai kada net ir 6 pavykdavo nukalti). Taip ir judėjau link finišo palengva.... 40 jau pradėjo vienas kitas silpnas, darytas jankis girdėtis, galvojau va, paskutinę varžybų valandą šauksiu CQ ant 40 į tą pusę, gal dar vieną kitą prefiksą padarysiu.... Beeeetttttt.... Gavosi taip, kad užmečiau akį, kas darosi ant 20. Tai likusį laiką, užsukęs antrą radiją, pradžioj pasirinkau, bet vėliau tik šaukiau CQ. Nu tokiųųųųųų bombinių amerikonų negirdėjau jau seniai, tik pas braliuką arba kartais Amaliuose, kada naktį galėdavai amerikonus štampuoti. Keikiau save vėl, kad per vėlai, kad nepasitikrinau anksčiau, tačiau šaukštai buvo po pietų. Nu ir kontestas buvo over. Pabaigoj dar ZL4AS priėjo prefikso atiduoti :-)
Toks keistas... improvizuotas... daugeliu prasmių...

Smagu buvo girdėti braliuką MX7DX drebinant jonosferą
Smagu buvo pabandyti kaip tas cq dviem bandais veikia per WPX'ą (tikrai kitaip nei morserunneryje per WWDXą :-)
Smagu buvo išgirsti LY5YY, o dar labiau LY5XX, Karoliną, kuri vis tvirčiau ir greičiau daro CQ QSO, taip pat ir LY5AX. Viso pas mane 69 QSO su LY'kais. Gal kitus ir užknisu, nes neefektyvu, po vieną tašką, bet sorry, negaliu neprieiti.
Nelabai suprantu "draivo" kabėti šiame konteste tik ant 160 metrų :-) Bet suprantu 80, 40 ir aukščiau.

2 radija "pagamino" 1119 QSO (beveik 40 proc. visų)
Viso loge 207 amerikonai (mažai, o kaip mažai....) ir dar pora desietkų kanadėnų.

Contest         : CQ WPX
Callsign        : LY4L
Mode            : CW
Category        : Single operator
Overlay         : ---
Band(s)         : ALL BANDS
Class           : Low
Grid square     : KO14XU
Operating time  : 35h 56m

BAND  QSO PFX DUP POINTS  AVG
------------------------------
  160   90  26   1    174 1.93
   80  543 215   6   1111 2.05
   40  714 203   5   1816 2.54
   20  870 298   3   1354 1.56
   15  324  68   1    394 1.22
   10  268  85   1    273 1.02
------------------------------
TOTAL 2809 895  17   5122 1.82
==============================
     FINAL SCORE:4 584 190  Made in Freda
Ačiū visiems už QSO.
Sorry, kad vėl gavosi ilgas. Kažkaip nepavyksta man lakoniškai. Kitą kart pasistengsiu. Sorry už žargonizmus.
Iki susigirdėjimo... 73!
73!
LY4L Mindaugas

LY9A

Standartinė LY9A » 2020-06-04 18:11:06

Sveiki.

Kontestai, kaip jie bepasibaigtų, kas jų metu benutiktų, man patinka.
Patinka man paskaityti ir Jūsų paporinimus po varžybų. Na, šį kart mano menamas prizas vienareikšmiškai keliauja į Sangrūdą. Jau vien aprašymas milijono taškų vertas būtų, jeigu transformutumėm laiko sanaudas į darbą pailape, o kur dar tiesioginis darbas eteryje... LY88A, deja, taip ir nepavyko išgirsti. Nesuprantu, kodėl Rolandas tiek jėgų ir laiko įdėjo tam 160m diapazonui, jeigu buvo galima pasikelti nesunkiai dipoliuką 10m aukštyje ir su 100W sėkmingai, be įtampos, gliaudyti garsius signalus, toliau sėkmingai mokintis telegrafą, klubui surenkant kokį pusę milijono......

Aš asmeniškai šiame WPX, kaip ir SSB ture, dirbau AB LP Classic. Ligus 10 minučių ligi starto pasilabinau 20m diapazone su John'u K1AR, praėjimas pasirodė geresnis nei galėjau tikėtis, bet nepakankamas, kad pradėčiau varžybas šiame diapazone. 40m amerikonų signalai nebuvo stiprūs, tad visgi nusprendžiau neeksperimentuoti ir pradėti 80m diapazone.
Pradžia buvo ganėtinai smagi. Prisiparkavau savo CQ mašinėlę 3507 kHz dažnyje ir per 34 minutes, kol sugebėjau kentėt spaudimą iš šonų ir išsilaikiau neišstumtas padariau 68 QSO. Tada nubėgau trumpam į 160m diapazoną. Suradau LY2OU, LY4ZZ, mane trumpai pašaukusį CQ surado LY2NK, LY5XX. LY88A nei kvapo..
Valandos pabaigoje nubėgau į 20m susipažinti su situacija tame diapazone, tuo pačiu įlogindamas netoli desėtko amerikonų, tada į 40m ir, kol prasivažiavau per diapazoną nuo 7000 iki 7087, į logą įkrito 50 Š.Amerikos šaukinių, dar krūvelė europiečių. Kadangi prieš testą nusistatytas 65 QSO vidurkis buvo viršijamas likau patenkintas viskuo. Toliau rutina - 80, 40, 160, 20,15,40, 15, 10, 20 ir panašiai... Atrodė, jog 40m amerikonų skaičius, 20m ryte pasirodžiusi vakarinė pakrantė (tiesa su W6 darbas klojosi gana sunkiai, pasukęs anteną 330 laipsnių nuo miesto pusės triukšmas toks, jog jau negalėjau priiminėti į CQ atsakinėjančių silpnesnių Amerikos vakariečių) sufleruoja, jog galima tikėtis ir neprasto vakarinio atsidarymo į USA, į tą didelę prefiksų generavimo mašiną. Viskas atrodė einasi ganėtinai normaliai, brangių QSO nebuvo jau iš kur paimti, todėl 11z padariau pirmą beveik 2 valandų pauzę. Sugrįžus matėsi, kad praėjimas į Aziją stipriai pagerėjęs, jau buvo įmanoma prisikviesti net ir kiniečius. Ryte tai buvo neįmanoma. Todėl po kokių 20 minučių S/P apšilimo, dažnyje 14022 pradėjo suktis CQ mašinėlė. Nuotaika nebloga, per 15 minučių į logą įkrenta ketvertas japonų, pora kiniečių penketas azijiečių. Ir čia po QSO su JH1HIC tik pyst ir nebėra elektros. Pamaniau, kad XYL per daug elektros prietaisų sujungė vienu metu (nedažnai, bet taip kartais nutinka), bet kur tau. Išėjus į lauką girdėjosi tik signalizacijų kaukimas ir matėsi tokiais pačiais iš nuostabos ištysusiais veidais gausėjantis kaimynų skaičius. Vėjas savo pasiekė... Šita nemaža miesto dalis, kiek aš menu, elektros neteko vos pirmą kartą. Viskas tapo absoliučiai neapibrėžta, gauti kokios informacijos buvo neįmanoma, prisiskambinti į bendrąjį numerį kiek žinau nepavyko niekam iš mano aplinkinių pažįstamų. Gedimas buvo pašalintas per 2,5 valandų, bet motyvacija jau buvo spėjusi pranykti. Vakare dar pasigirdo auroruojantys skandinavų signalai...
Kalifornija 20m ryte jau nesigirdėjo taip gerai kaip šeštadienį. Galima sakyti, kad visai nesigirdėjo. Bet, išaušęs sekmadienis maloniai nustebino pagerėjusiu praėjimu 10 ir 15m. Tiesa, jau įloginus 18, ar 19 šimtukų QSO, palaikyti norimą tempą buvo sudėtinga. Nauji prefiksai jau džiugina vis rečiau ir rečiau...Vėl rutina, dažnas diapazonų kaitaliojimas, savikorojimas dėl daromų klaidų, krentančio tempo. Ir čia gana netikėtai, vidurnaktį Lietuvos laiku, kažkas įjungė tinkamą tumblerį ten aukštybėse - atsidarė amerikonai 20m diapazone. Deja, mano 36 valandos išseko likus kone pusantros valandos ligi tos amerikoniškos puotos pabaigos. Likau patenkintas, jog pavyko persirist per tuos 4 milijonus taškų, supratau, kad nepilnų dviejų valandų su amerikonais niekaip nepakanka surinkt 1000 prefiksų dirbant LP.

Sumum sumarum mano pastanų rezultatą atvaizduoja skaičiukai žemiau.
Contest : CQ World Wide WPX Contest
Callsign : LY9A
Mode : CW
Category : Single Operator (SO)
Overlay : Classic
Band(s) : All bands (AB)
Class : Low Power (LP)
Zone/State/... :
Locator : KO26JE
Operating time : 35h58

BAND   QSO DUP  PFX  POINTS   AVG 
  160    58   0   30     110  1.90 
   80   348   0  146     734  2.11 
   40   648   1  264    1906  2.94 
   20   800   1  317    1374  1.72 
   15   260   1   78     330  1.27 
   10   216   0   61     224  1.04 
TOTAL  2330   3  896    4678  2.01 
===================================
      TOTAL SCORE : 4 191 488
DXCC	160	80	40	20	15	10	TOTAL
DL	11	39	82	77	40	36	285
K		1	113	146	11		271
UA	6	46	49	91	20	18	230
UR	2	35	49	46	12	13	157
I		10	28	31	13	13	95
HA	1	15	18	24	18	7	83
OK	3	18	24	16	12	8	81
SP	8	26	20	12	4	3	73
UA9		6	11	42	7	1	67
G		7	16	17	8	15	63
PA		7	13	16	12	13	61
S5	1	8	16	17	7	6	55
OM	1	14	17	15	3	4	54
LZ	1	6	17	10	7	8	49
YO	2	6	13	13	5	6	45
LY	6	18	10	4	4	1	43
YU	1	9	11	10	6	6	43
F		2	7	10	9	11	39
9A	1	5	8	9	7	5	35
ON	1	3	5	11	8	7	35
EA		2	9	12	7	3	33
VE			11	21	1		33
OH	2	4	8	11	4	3	32
SM	2	11	10	6	1	1	31
EU	3	6	13	2			24
JA			1	21		1	23
E7	1	7	4	3	3	4	22
HB		2	7	5	2	6	22
LA	1	4	5	4	1	2	17
BY			2	12	1		15
GM		1	4	3	3	3	14
OE			4	5	4	1	14
OZ			8	6			14
ES	2	3	2	4	1	1	13
IT9			3	6		3	12
YL	1	6	2	2		1	12
PY			1	5	4		10
SV		2	3	2	1	1	9
UN		2	2	5			9
LU			1	4	3		8
EI		2	2	1	1	1	7
4X		2		2	1	1	6
5B		1	2	3			6
CT			2	3	1		6
LX		1	1	1	1	1	5
Z3		2	2	1			5
EA8				1	2	1	4
GW		2		2			4
CE			2		1		3
KP2			1	2			3
KP4			2	1			3
OH0		1	1	1			3
UA2		3					3
3V				1	1		2
4L		1		1			2
8P			1	1			2
CU				1	1		2
EX				2			2
GI				2			2
GU			1	1			2
VK				2			2
4J				1			1
4O		1					1
9K				1			1
9M2				1			1
9V				1			1
A4				1			1
A6				1			1
CT3				1			1
CX				1			1
D4				1			1
ER	1						1
FG			1				1
HC					1		1
HI			1				1
HL				1			1
HS				1			1
KH6				1			1
KL				1			1
OY				1			1
TA		1					1
TI			1				1
TK						1	1
VR				1			1
YB				1			1
ZD7					1		1
ZL			1				1
ZP					1		1
ZS			1				1
TOTAL	58	348	649	801	261	216	2333
Kas mane kiek nuliūdino? Tai, kai kurių mūsiškių požiūris į KTU RC bendrą rezultatą. Prieš kontestą girdėjau žmones kasdien CQ kviečiančius 10, 15 m diapazonuose, galvojau, kad tikrina praėjimą, galvojau, jog čia tai bus milijonai, o bet tačiau....

Kas mane nenustoja stebinti (jaučiu jog ne mane vieną)? Tai kai žmonės nuolat dirba Assisted, po to staiga persijungia į Not-assisted ir daro daugiklius tos pačios eilės, kaip ir darė anksčiau, kaip ir daro tie kurie ir liko Assisted... Esu tikras, jei vėl sugrįžtų į Assisted - daugikliai nepadidėtų. :-)
Tai kai žmonės demonstruoja tokį naivumą, ar nenuovoką, ar tiek nemoka skaityti, jog naudodami net dvi kryptines antenas vienam diapazone, įsivaizduoja jog dalyvauja Tribander/Single Element (TB-WIRES) pogrupyje.... Tai gal čia pvz ir ES5TV su 4O3A galėtų reikštis? Jie irgi turtingi, jie irgi turi tribanderių. :-)

O apskritai, savaitgalis vis tik buvo smagus. Dėkoju viesiems LY'ams už tuos 43 QSO su manimi, dėkoju visiems kas į ataskaitas įrašėte eilutę
CLUB: Kaunas University of Technology Radio Club

Beliko suvesti į PC Jono LY0A logą.
--------------------------
73! LY9A

LY3DA
Moderator

Standartinė LY3DA » 2020-06-05 15:03:01

Primenu, kad šiandien paskutinė diena WPX CW logų siuntimui.
Kol kas yra gautos 25 klubo narių ataskaitos:
LY2A, LY2AT, LY2AX, LY2DX, LY2J, LY2K, LY2LF, LY2NK, LY2OU, LY2SA, LY2XW
LY3B, LY3DA
LY4G, LY4T, LY4ZZ
LY5AX, LY5G, LY5I, LY5XX, LY5YY, LY5Z
LY6A
LY7R
LY9A

Trūksta bent poros spec.šaukinių, o taip pat kelių didelių rezultatų.

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Standartinė LY4L » 2020-06-05 23:05:04

Prie Dariaus sąrašo prisidėjo dar 3:
LY4L - 4,5 mln
MX7DX - 7,9 mln
LY56BC - ne mln
73!
LY4L Mindaugas

LY9A