Baltic Contest 2020

LY2KA

Re: Baltic Contest 2020

Standartinė LY2KA » 2020-05-24 15:59:05

Tikėjausi, kad bus gerai, bet, kad bus TAIP gerai, nemaniau :o, dalyvių daug, tempas didelis, tikras smagumėlis :) , šiemet bus sumušti visi ankstesni rekordai. Aš asmeniškai tik prieš pat varžybas pasirinkau MIXED HP įsakaitą ir tuo nesigailiu. Su savo puskilovačiu atidirbau nuo pirmutinės iki paskutinės minutės. Jokių keblumų ar trikdžių nebuvo. QSO prigaminau savo galimybių ribose 451. Prieš kontestą galvojau, gal rinktis assisted įskaitą, bet per varžybas suflerių visai nepasigedau. Ačių varžybų organizatoriams už šą DIDELĘ ŠVENTĘ :!: 73!

LY2KA

Standartinė LY2KA » 2020-05-24 16:14:03

Vidai LY2SA, jeigu jau bus norima sukčiauti naudojantis skimeriais, tai ir bus daroma, nesvarbu ar bus galimybė dirbti assisted ar ne. Mūsų sportas toks, kad sukontroliuoti, ko gero, neįmanoma. Na ir tegul sau glosto nepelnytai gautą medalį tas kuris dirbo nesąžiningai, o sąžinė vis tiek kada nors prabils. Nesąžiningai dirbančių, naudojant padidintą leistiną galingumą ir t.t. buvo, yra ir, ko gero, visada bus. Ar verta dėl machinatorių nervuotis, tegul džiaugiasi savo "pergalėmis"...

ly2sa

Standartinė ly2sa » 2020-05-24 17:03:12

Vytai LY2KA, pilnai su tavim sutinku.
Bet ar sunku padaryt nuostatus, kad būtų, kaip visur Assisted ?
Ne pirmi metai apie tai rašau.

LY2SA

Dainius

Standartinė Dainius » 2020-05-24 18:37:37

Sveiki,
Puikios varžybos! Ačiū Karolinai LY5XX (varžybų Manager'ei) už didelį darbą rengiantis varžyboms. Taip pat dėkui ir kitiems prisidėjusiems prie varžybų agitacijos! Šiemet dalyvių tikrai daugiau. Žinoma, prie to prisidėjo ir neįprastos sąlygos (karantinas, 5 savaitgalių gegužė), ir asmeninė agitacija, ir pranešinai užsienio forumuose ar skelbyklėse, ir tikiu, kad proginio šaukinio darbas turėjo įtakos tam, ir t.t. Suskaičiuoti galimas įtakas - tai čia jau laukia sunkus varžybų organizatorių darbas :) o dalyviams svarbiausia, kad varžybos buvo aktyvios nuo pat pradžios iki pat pabaigos. Tikslų dalyvių skaičių sužinosim tik pabaigus rinkti logus.

Smagiai padirbau visas varžybas. Pirmas 4 valandas tik SSB, paskutinę valandą dar nutariau ir CW prasukti, bent kelis ryšius simboliškai padaryti. Kadangi į jokius prizus ar spec. prizus nepretenduoju, tai CW įsijungiau assisted pagalbą. Kaip bebūtų, vis tiek man labai lėtai ryšiai CW darosi, tai pusvalanduką pasėdėjau ir vėl grįžau į SSB. Bet ir paskutinę valandą šaukiančių CW buvo pilna ir jie aktyviai darė ryšius, reikėjo laukti ir eilėse :)
Mano logas keliauja į CheckLog.
Na o kam smalsu:

Kodas: Pasirinkti visus

Contest         : Baltic Contest
Callsign        : LY5YY
Mode            : Mixed
Category        : Single operator assisted
Overlay         : CHECKLOG
Band(s)         : 80
Class           : Low
Grid square     : KO14WW
Operating time  : 04h 59m

MODE QSO DUP POINTS  AVG
------------------------
  CW  18   0     18 1.00
 SSB 191   4    192 1.01
------------------------
 ALL 209   4    210 1.00
========================
    FINAL SCORE:  210
73! LY5YY

ly2j

Standartinė ly2j » 2020-05-24 19:34:08

Sveiki,
Pavykęs savaitgalis. Nesitikėjau tokio aktyvumo. Ir "kalčiausią" dėl to dabar nustatyti nelengva. Bet dirbantį, siekiantį tikslo ir sėkmė aplanko.
Kaip jau man įprasta dirbau CW. Galinukas pamiręs, tai su 100W, jau ne pirmą kontestą. Ir turiu pasakyti, man pradeda tai patikti :-)
Pirmą valanda pliekiau CQ, tik pirmas minutes rinkausi. 139 QSO. Kaži, ar per valandą buvau tiek kada daręs BC. Antrą valanda jau daugiau rinkausi, 90 QSO, trečią ir ketvirtą atitinkamai 56 ir 47. Paskutinę valandą tik vienas QSO, nes vieną minutę teišdirbau. Priežastys labai asmeninės :-)
2 4Z, 4 USA, 2 UA9, 1 VE, 1 UN, 1 EA8 - tiek tų DX. Džiugino britų gausa - manau kažkiek prisidėjo prie to ir LY dalyvavimas HQP kontestukuose. Apie estus geriau nekalbėsiu, nes tikrai neturiu ką pasakyti. Nežinau kaip gausiai jų buvo SSB, bet CW tris kart mažiau nei anglų. LY 41, kažkaip norėtusi daugiau, tokių aktyvistų negirdėjau, nu bet gal jie SSB dirbo. Viso 333 QSO. Gal ir lentelės nekelsiu, nes visi skaičiukai surašyti. Logas kontrolei, nes naudojausi skimerio pagalba. Man taip patogiau, o ir visokioms kalboms pagrindo nėra. Stebėjau keletą šaukinių, kurie kartu su manim mikliai atsirasdavo prie "šviežienos", - jie tikriausia deklaruos MIX assisted.
Dėkingas visiems už QSO. Karolinai už progą padirbėti LY56BC šaukiniu prieš varžybas. Mačiau šeštadienio dieną QRZ.COM buvo virš 4000 apsilankymų. Jei nors 1 procentas dėl tos informacijos įsijungė į BC - mes savo tikslą pasiekėme :-)
Iki susigirdėjimo CW WPX
2 japonai

LY5XX

Standartinė LY5XX » 2020-05-25 08:04:55

O aš dar norėjau padėkoti visiems prisidėjusiems prie Baltic Contest organizavimo. :)

Ačiū Algirdui LY2BMX/LY4ZZ, Arvydui LY2DX, Pranui LY2J, Mindaugui LY4L, Mariui LY4Z, Dainiui LY5YY, Gediminui LY9A - prisidėjusiems prie LY56BC šaukinio atkyvavimo :) (beje, šį šaukinį eteryje dar galite išgirsti iki gegužės 31 d.)
73!
LY5XX Karolina

LY5AX

Standartinė LY5AX » 2020-05-25 20:18:26

Sveiki,

Mano šeštadienio planai buvo šiek tiek kitokie. Šis kontestas buvo antru prioritetu mano planuose. BET žinojau, kad 5val trukmės Baltic Conteste DALYVAUTI REIKIA! Nesvarbu kiek laiko sudalyvausi, bet REIKIA! Todėl nudirbęs reikalingus darbus ir nuvargęs nuėjau prie radijos ,,dasimušt'' šiame konteste. Tą dieną užmiršau, kad nėra 2val kategorijos todėl galvojau, kad bus kaip visada (per pirmas 2valandas bus mėsmalė, o paskui likusias valandas reikės trupint QSO į ataskaitą) todėl didelių lūkesčių neturėjau. BET buvo visai priešingai. Po dviejų valandų ryšiai ir toliau eina, kaip per pirmas valandas. :D Tokio aktyvumo tikrai nesitikėjau. Tikrai patiko kontestas! Sudalyvavau SSB LP kategorijoje. Vienintelį tolimesnį ryšį pavyko padaryt su RG9A.

Callsign        : LY5AX
Mode            : PHONE
Category        : Single Operator (SO)
Overlay         : ---
Band(s)         : Single band (SB) 80 m
Class           : Low Power (LP)
Locator         : KO14KT

MODE   QSO DUP  POINTS   AVG 
------------------------------
   CW     0   0       0  0.00 
  SSB   165   0     166  1.01 
------------------------------
TOTAL   165   0     166  1.01 
==============================
      TOTAL SCORE : 166
Didelis ačiū Karolinai LY5XX ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie Baltic Contest organizavimo, LY56BC aktyvavimo, skambinimų ir agitavimų! Taip pat ir karantinui :D Ir nesvarbu kas ir ką toj ,,veidaknygėj'' komentuoja. Kad ir ką darytum, visiem neįtiksi :)
Paskutinį kartą redagavo LY5AX 2020-05-26 11:48:42, redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Standartinė LY4L » 2020-05-25 23:00:29

Buvo tikrai šauni naktelė.
Niekada nebūčiau patikėjęs, jog įmanoma taip smagiai pakaifuoti Baltic Contest'e. Tai tik įrodo, jog dažniausiai trūksta tik dalyvių.
Šiaip, bangų sklidimas lepino, aš savo triukšmingoje aplinkoje pirmą jankį išgirdau 00:13 UTC, tai buvo Dave K1ZZ. Nors jų ir nedaug pas manę... Koks penketas. Toks jausmas, jog artima zona net nebuvo prislopusi: visą kontestą girdėjau LY'kus ir ne tik artimus, o CW panoramoje visada buvo prifarširuotas iki 3560 dideliais pimpačkiukais.
Šiemet BC pasiskaninau antru dipolioku už 100 metrų. (Dainiau, TNX!!!) Ir neatrodė, kad jį naudosiu: pirmą valandą į CQ CW surinkau 162 QSO, o pridėjau tik 4 SSB - nebuvo kada :D Tačiau vėliau jis buvo geras taškų generatorius, pridėjęs iš viso 92 QSO.
Žinoma, visumoje buvo galima ir geriau. "Nepadariau" kai kurių kolegų, kurie, kaip ir aš, šaukė CQ pirmą valandą arba esu patapęs jų "nedraugu" už kritiką (nors jie teigia, kad jiems dzin :-)), kaip ir tradiciškai, pritrūkome estų, kurie nevertina LY aktyvumo jų čempionate (gal kitais metais ir aš pasirinksiu kokį kitą kontestą tuo metu, nors visada sakau, jog vaikiška atsakyti tuo pačiu). Pritrūkom rusų 9-tų rajonų, mano loge, berods tik RG9A. A7 žemė tikrai buvo pakviesta, tačiau, jeigu šventė nevyko pas jankius - Deitonas, tai šventė vyko pas musulmonus: šeštadienis buvo paskutinė Ramadano diena... Eid Mubarak... Tačiau buvo bent 2 aktyvūs dalyviai iš Šventosios Žemės, tnx Markui 4Z4KX bei Andrejui 4Z5LY, ir girdėjosi abu puikiai. Nepaprastai smagu buvo padaryti QSO su 2 A73A komandžiokais OZ1ADL bei OZ7AM. Uch...
Manau HPoweristams vaizdas buvo dar šiek tiek kitoks - jie ir daugiau jankių ir šiaip QSO padarė, o superHPoweristams, prie kurių per 5 kHz iš šono negalėjai prieiti, buvo visai gerai, tik kaži, ar smagu, žinant, jog žaidi ne visai pagal taisykles :-)

Fredoje gavosi kažkas vat tokio:

Callsign        : LY4L
Mode            : Mixed
Category        : Single operator
Overlay         : ---
Band(s)         : 80
Class           : Low
Grid square     : KO14XU
Operating time  : 04h 58m

MODE QSO DUP POINTS  AVG
------------------------
  CW 336   2    345 1.03
 SSB 166   1    168 1.01
------------------------
 ALL 502   3    513 1.02
========================
    FINAL SCORE:  513 Made in Freda
Prieš varžybas, buvau užsidėjęs 400 QSO tikslą. Gavosi kiek kitaip...

Ačiū Karolinai LY5XX už šventę ir, žinoma, kitiems nepagailėjusiems savo minčių bei laiko, kad šis BC būtų toks. O jis buvo geras. Labai geras.
Ir chebryte, nekreipkit dėmesio į visokius postringavimus FB ar kituose bobučių turgaus lygio chatuose :-) Jie neįsivaizduoja, kiek laiko buvo praleista svarstant įvairius nuostatų keitimo variantus, žalio supratimo neturi, kiek pakvietimo laiškų individualams ir klubams buvo išsiųsta.. Jie visada sakys, jog kas nors yra negerai :-) VISADA. Žinoma, negali nuvertinti tai, jog karantinas įvairiose šalyse suaktyvino kontestus, jog nepersidengimas su HMKoS irgi atnešė savo papildomus dalyvius, o bet tačiau, Jūsų, o ypač Karolinos įdirbis davė didžiausią rezultatą. For sure.

73!
73!
LY4L Mindaugas

LY5XX

Standartinė LY5XX » 2020-06-22 09:21:16

Sveiki,

Dar šiek tiek BC reikalų:

jei norite gauti LY56BC popierinę QSL kortelę - rašykite man el. paštu ly5xx@yahoo.com arba susisiekite telefonu 8 69851562
jeigu išpildėte LY56BC elektroninio diplomo sąlygas - taip pat rašykite man tais pačiais kontaktais :)
73!
LY5XX Karolina

Atsakyti