LR TB čempionatas jau šį savaitgalį !

LY9A

Re: LR TB čempionatas jau šį savaitgalį !

Standartinė LY9A » 2020-11-16 13:46:13

Manau, kad čempionatas turėtų būti apsaugotas nuo visokių šiukšlių.
LY7Z prieš varžybas atvirai tyčiojosi iš kai kurių nuostatų pakeitimų, skirtų apsisaugoti nuo visokių neaiškaus plauko žulikėlių, o varžybų metu tai tik patvirtino, ataskaitose pateikė neteisingą informaciją. Yra įrašai kur vaikučiai šneka storu vilko balsu. Todėl negali būti jokių išimčių, LY7Z ir LY2TA pažeidė varžybų taisykles ir privalo būti diskvalifikuoti. Dirbtinis masiškumas nieko apart renginio disskreditacijos neduoda. Tokia mano nuomonė.
--------------------------
73! LY9A

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator
Vietovė: KO14XU

Standartinė LY4L » 2020-11-16 21:57:59

Buvau primiršęs šitą nukrypimą (iškrypimą) :-) Nelabai suprantu, kam to reikia. Kam Andriui LY2TA/LY7Z, deklaruojančiam, jog nori gyventi draugiškai su visais, tolerantiškai su visais (a la koks jis minkštas ir pūkuotas), bukai vaizduoti kažką, ko nėra. Kad pasilinksminti? Kad pasityčioti? Kad paprotestuoti prieš naujas taisykles? Kam?
Žema, nesportiška :-(.
73!
LY4L Mindaugas

LY5XX

Standartinė LY5XX » 2020-11-17 10:26:29

Tikriausiai ateityje reikėtų daryti ir šitų varžybų SDR įrašą, kad tokias situacijas būtų galima išspręsti greičiau. Anyway, gerai, kad yra kas daro savo varžybų įrašus :)
73!
LY5XX Karolina

ly2j

Standartinė ly2j » 2020-11-17 11:46:20

Nesiruošiu advokatauti Andriui. Tik noriu pasakyti, kad tokia praktika dirbti keliais šaukiniais vienose varžybose buvo taikoma ir tarp mūsų klubo narių. Jau gerai nebepamenu, bet berods ir pats esu taip dalyvavęs kažkokiam BC. O gal tik ketinau :-) Šaukiniai išduoti jam, ne svetimi. Jei kitokių pažeidimų nėra, nesuprantu kritikos.
O kad kartais per aštriai, ar neetiškai pasisako apie klubą ir jo narius, tai jau jo kultūros reikalas.
Aš stengiuosi paprasčiausia nebendrauti su žmonėmis, kurie mane įžeidinėja. Lyg jų visai nebūtų.
2 japonai

LY3DA
Moderator

Standartinė LY3DA » 2020-11-19 12:27:55

Prano pasvarstymai turi pagrindo, jei kalbėtume apie taisyklių keitimą arba nekeitimą. Šiuo atveju nuostatai jau pakeisti ir suderinti tarp LRSF ir LRMD. Viskas! Kokie yra, tokių reikia ir laikytis.
Multi-call dalyvavimas pasitaiko kontestuose, kurie nori pakelti masiškumą. Mūsų čempionato atveju kiekvienas šaukinys - daugiklis, todėl nesąžiningai dirbantis keliais šaukiniais pilietis gali turėti įtakos galutiniams rezultatams. Man tik keista, kad tokia taisyklė atsirado tik dabar.
Kalbanbt apie atskirą atvejį šio čempionato metu, siūlau teisėjų kolegijai įdomumo dėlei ir vidinėms išvadoms pasidaryti perleisti teisėjavimą be tų dviejų šaukinių. Tuomet bus aišku, kokia yra vieno žmogaus įtaka rezultatams.

Atsakyti