Lietuvos TB čempionatas

Dainius

Re: Lietuvos TB čempionatas

Standartinė Dainius » 2017-09-25 22:53:09

Dėkui už komentarus.
LY4A, na aš suprantu, kad Jūs su gerais aparatais ir įranga tikrai geriau jautėtės ir galėjote prieiti net ir prie stiprių signalų. Aš savo nuosavo aparato neturiu nei vieno, tai dirbu tik su tuo, ką tuometu paskolina draugai. Jeigu kas norėtumėte paskolinti kitoms varžyboms geresnį aparatą - mielai išbandyčiau.
LY2ZO signalas buvo aiškus, stiprus, bet nepastebėjau, kad stipriai maišytų daryti ryšius greta. Gal dėl to, kad šaukė ne taip intensyviai ir skirtinuose dažniuose? O LY4Z jaučiau, kad stipri stotis, bet nepagalvojau, kad taip arti gali būti. Šiaip, jei kada maišyčiau siekti rezultatų varžybose - tai sakykit. Aš kol kas tik patirtį kaupiu, tai galiu lanksčiau dalyvaut varžybose.
Iš tikro, vien tam, kad nemaišyčiau dirbti LY2AX, dirbau ne iš Kulautuvos (kur tarp mūsų stočių vos 200-300m), bet iš Kauno miesto. Pasirodo ir čia ankšta :)
O šiaip tai nematau ir nematuoju, kiek objektyviai signalai išplitę, tiesiog galiu pakomentuoti savo pojūtį. Galbūt, kai daugiau padirbsiu, viskas atrodys kitaip. Įdomu pamatyt ir savo signalus, bei žinoti, kaip girdžiuosi.

Pagarbiai
LY5YY
73! LY5YY

LY4Z
Vietovė: Kaunas

Standartinė LY4Z » 2017-09-26 08:29:11

Nieko netrugdai :) kaip nors tilpsim. Bus paskata aparatūrą gerinti.

Iš kurios Kauno vietos dirbai ?
Pagarbiai,

Marius, LY4Z

Dainius

Standartinė Dainius » 2017-09-26 09:52:18

Šilainiuose, prie VIII forto. Aš pats kasdien pravažiuoju Varnių gatve, vis pasižvalgau ar yra kur ant daugiaaukščių antenų, bet taip ir neužmatau jokios.
73! LY5YY

Gin.
Moderator

Standartinė Gin. » 2017-09-26 22:14:27

pabandeme biski pasiauteti ..
PERIOD CW SSB CORR POINTS
-------------------------
1 0 69 69 69
2 0 69 6 69
3 0 67 3 67
TOTAL 0 205 78 205
=========================
FINAL SCORE: 15 990

pirmas turas be problemu .. su antru buvo taip ..Paveikslėlis
vis dar problemos su dxlogeriu.. kazkas ten vyksta negerai.. tai aiskinames .. ;)

cia diskusijos vyksya del nuostatu pakeitimo ... mano pirmas siulymas.. sulyginti out galinguma .. 100W .. uztenka ir net per daug ..
LY5AA ..tentec-o qrp tai rodo .. LY4A terra-watu tikrai nereikia...kas butu jeigu antrasis toksai terra-watinis butu.. tai bande teliktu po 5Khz ..
pradzioje ir gale ... :lol:

LY5Y Gin.
Prikabinti failai
IMG_20170924_091403.jpg

Gin.
Moderator

Standartinė Gin. » 2017-09-26 22:17:31

pamirsau.. turiu audio DXlog mp3 irasa viso kontesto... kam domina.. rasykite privaciai .. atsiusiu ..

LY5Y Gin.

LY5XX

Standartinė LY5XX » 2017-09-26 22:45:10

DX logo failo problemas bandome kartu su LY5YY taipogi spręsti. Jau kai ką spėjom pataisyti. :)
Įtariu Win10 irgi prisideda prie jo neveikimo, nes man su XP beveik viskas gerai buvo
73!
LY5XX Karolina

Dainius

Standartinė Dainius » 2017-09-26 23:16:16

Na, Gintas manau sprendžia kitas bėdas su DXlog'u, nei taškų atvaizdavimas summary lentelėje. Bet kokiu atveju, galiu pasidalinti paskutine contest failo redakcija.
P.S. nepamirškit, kad DXLogas nustatymus sukelia ne tik savo direktorijoje (pagal nutylėjimą Program Files (x86)...), bet ir Windows sistemos %Application data kataloge (jo vieta priklauso nuo Win versijos).
73! LY5YY

LY3DA
Moderator

Standartinė LY3DA » 2017-09-28 18:29:42

Siųskite logus, kas dar neatsiuntėte.
Prasukau teisėjavimą su 63 gautais logais, kad išaiškinti potencialius probleminius logus, kuriuose perduotas numeris įrašytas keturženkliu skaičiumi arba nėra 59/599.
Trūksta didelio būrio mūsų klubo narių ataskaitų.
Laiko yra iki 2017 10 04.

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Standartinė LY4L » 2017-10-01 20:01:12

Sveiki,

šiam čempionatui ir mintimis ir darbais ruošiausi ne paskutinę savaitę. Kaip matosi iš ankstesnių postų, bandžiau instalinti antrą anteną vietoj pernykštės, Džinui atidaviau upgradinti FTDX3000, kad galėčiau girdėti ir Tomą VK2CCC, jeigu jis netyčia sugalvotų įsijungti.
Antena, rodos, pavyko (bus slaptas ginklas ateičiai), o vat radija vis dar pas Džiną, bet čia aš pats paprašiau, kad neskubėtų :(
Pirmą kartą leidau, jog darbiniai reikalai sugadintų tokį sekmadienį.
Todėl startavau atsipalaidavęs, nes žinojau, jog dirbsiu tik apie valandą laiko, t.y. pirmąjį plius minus turą.
Jau prieš treniruotę šeštadienį paaiškėjo, kad HAM RADIO dedikuotas kompas bukai neįsijungia, todėl teko jungti tą, kuris ištikimai tarnavo tiek štatuose, tiek Katare.
Pradėjau kažkur aukštai - 3668, ir jau matau, kad bus bėda :-D PO kiekvieno QSO vietoj perduoto numerio atsirasdavo 000. Pavarius keletą, bėgau ieškoti varnelės, kokios nors, kad kažką pakeisti. Pavyko, bet jeigu dabar reiktų pasakyti, ką išjungiau, negalėčiau.
Prisiminęs, jog per treniruotę stipriai gavau nuo Gedimino į kaulus dėl CW, jau 10-tą minutę buvau ten ir šaukiau CQ su gražiu tempuku. Ir taip iki valandos pabaigos - SSB, CW, SSB, CW. Atrodė, jog konkurentai nubėgo toli, tačiau suvokdamas, jog varžybų nebaigsiu, nestresavau ir nelėkiau strimgalviais paskui.
Kas čia man gavosi:

Contest : Lietuvos TB cempionatas
Callsign : LY4L
Mode : MIXED
Category : CHECKLOG
Overlay : ---
Band(s) : 80
Class : LP
Operating time : 01h 06m

PERIOD CW SSB CORR POINTS
1 50 67 92 117
2 0 11 2 11
3 0 0 0 0
TOTAL 50 78 94 128
=========================
FINAL SCORE: 12 032 Made in Freda

Po varžybų skaičiau ir džiaugiausi kolegų objektyviais Čempionato vertinimais: ačiū Jums už pastabas ir būkit ramūs: jūs tikrai išgirsti.
Gailėjau žmogelio, kuris amžinai verkia, kad su juo kažkas nedaro QSO ir dėl to, būtent dėl to, jie nutaria dalyvauti ne savo reguliariu lietuvišku šaukiniu, o LY/kitos šalies šaukiniu; kažin, kodėl, klausiau savęs? - ar dėl to, kad jis gėdijasi savo stacionaraus, jau daug metų naudojamo, ar visa tai dėl to, kad esa išpuikęs ir nori atkreipti į save dėmesį, ar dėl to, kad kažkas priimdamas šaukinį padarytų klaidą, o jis, gavęs UBNus, galėtų truputuką linksmai pakikenti į saują.
Taip pat piktinausi kolega, kuris atvirai juokiasi iš jaunos sportininkės, kad ji su juo padarė 3 kartotus QSO (vėliau paaiškėjo, jog jau ne tris, o kažkiek mažiau), o kartu kvestionuoja dalyvių skaičiaus klausimą ir sako, kad TB maratonas yra aukštesnio lygio. Žiauru. Labiau savęs sumenkinti, parodyti nesuvokimą, turbūt, negalėčiau. Jurgita, nekreipk dėmesio į tokias pastabas, o varyk toliau. Ir jei atrodo, kad nepadarei su kuo nors QSO, kartok. Čia tikrai nieko baisaus.

Po kiekvienų metų varžybų vis atsiranda komentarų, aštresnių, paprastesnių, visi jie geri ir visi jie išgirsti. Gal tiesiog reikia to kritinio laiko tam tikriems sprendimams... Vienas, ko nesinori, jog tie sprendimai būtų priimti skubotai, vadovaujantis emocijomis.
Pagrindinis LY TBC organizatorius yra LRSF, tačiau Čempionatas rengiamas kartu su LRMD, todėl jokie sprendimai nebus priimti vienpusiškai, nesikonsultuojantis su visais. Tačiau neabejoju, jog galime pasidaryti taip, kad per LY TBC visiems būtų jaukiau.

Taip jau yra, jog mes labiau matome neigiamus dalykus, tačiau nepastebime gerų. Neteko skaityti nei vieno komentaro, kur pasidžiaugiama, jog Čempionatas turi savo logotipą, nieks nepasidžiaugė, jog eteryje galėjo girdėti net 4 moteriškus balsus... Ir AČIŪ tiems kolegoms, kurie pasistengė, jog taip būtų.

Linkiu Dariui dar ir šiemet atsiduoti teisėjavimui, jeigu ką, sakyk, prisidėsiu savo laiku kiek įmanoma, kad rezultatai būtų kaip įmanoma greičiau...
73!
LY4L Mindaugas

LY9A

Standartinė LY9A » 2017-10-16 14:09:32

Ponai moderatoriai,
Aš savo laiškuose nesikeikiau, jokių riebių žodžių, keiksmažodžių nenaudojau, pateikiau TIK FAKTUS iš gerbiamo žmogaus laiško,todėl nesuprantu kuom nusikaltau, kad mano pranešimai, BE JOKIO PERSPĖJIMO, buvo iškastruoti iš šio forumo.
Arba gražinkite juos, arba nematau kito varianto, kaip ištrinti visus mano čia dar likusius postus ir pažado daugiau į forumą nieko nesiųsti.

73! LY3BA / LY9A

Atsakyti