DXloger

Gin.
Moderator

Re: DXloger

Standartinė Gin. » 2019-05-11 07:38:46

ja ja ... reikia keisti dviejuose vietose .. 5YY aprase kur yra antrasis ..

" Jei pakeitėt kokį nors contest failą, tai tą atnaujintą reikia įdėti į du katalogus: ir Program Files (x84)\DXLog.net\Contest ir į C:\Users\VARTOTOJAS\AppData\Roaming\DXLog.net\Contest "

Gin.

Gin.
Moderator

Standartinė Gin. » 2019-05-19 09:13:14

kiek teko paleidineti .. taip vadinama dabar " nemokama " .. nezinau kaip pas kitus .. bet nelabai pasileidinejo rekorderis ir papuga ..
kai istryneme viska ( visias abi direktorijas ) ir perraseme is naujo ir idejome licenzinius skaicius pasileido tvarkingai ..
jau saite kabo 2.4.0 versija ..

Gin.

Dainius

Standartinė Dainius » 2019-05-20 11:17:00

Sveiki,
Čia prikabinu mano turimus vietinių varžybų aprašymus DXLog programai. Yra šiek tiek patobulinimų, lyginant su tuo, ką įdėjo LY5Y. Pavyzdžiui maratono failus esu apsirašęs ne pagal startą, bet pagal mėnesį. Taip yra patogiau ir nereikis sukt galvos, bandant prisimint ar jau sukosi vasaros/žiemos laikas ar ne :)
ES varžybose yra atnaujinimas tame, kad varžybų turai pasikeičia automatiškai. Anksčiau turėtoje versijoje neiskeitė. Tik nežinau iš kur tą versiją turėjau.
Bendrai: kai tvarkiausi aprašymus, nekreipiau dėmesio į taškų skaičiavimą, tai čia gali būti klaidų. Man buvo svarbu pasidaryti, kad veiktų ryšių suvedimo funkcija (t.y. būtų periodai, kur jų reik, būtų teisingi starto laikai, darbo rėžimai). Taip pat lietuviškas varžybas sugrupavau į lietviškų varžybų skiltį.
Aprašymus galite naudoti savo reikmėm, juos pasitobulinti ir pan. tai nėra mano autoriniai darbai.
Primygtinai rekomenduoju bent dieną ar dvi prieš varžybas pasitikrinti ar viskas veikia.
Aprašymus naudojau su nemokama DXLog versija 2.1.8 ir su mokama versija 2.3.17

Dėkui LY9A už informaciją. Po DXLog programos kūrėjo 9A5K mirties, ją perima K1LZ. Pasirodo žada, kad programa vėl tampa nemokama ir jau yra išleista nauja 2.40 versija (P.S.visos naujesnės nei 2.1.8 versijos buvo mokamos). 2.40 versijos aš dar netikrinau. Matosi, kad buvo taisyta nemažai klaidų. Tikiuosi veiks stabiliau. Jei kas bandysit naują versiją - parašykit savo atsiliepimus.
Tiesą sakant, tarptautinėms varžyboms nusipirkau WinTest programą, ir tikėjaus tarptautinėse varžybose naudoti tik ją, o lietuviškose DXLog, bet jei naujos DXLog versijos dirbs patikimiau, stabiliau ir turės pakankamai naudongų funkcijų, tai WinTest gali tapt bereikalingomis išlaidomis :) Na bet reik bandyt, testuot.

P.S. planuoju paruošti aprašymą ir Lietuvos taurei, tad vėliau pasidalinsiu ir juo.
Aprašymai varžyboms:
ESOpen
LCG_Kaledinis
LY_MAR_balandis geguze birzelis
LY_MAR_rugsejis spalis
LY_MAR_Sausis vasaris kovas lapkritis
LY_vasario16
LYHFC
PKRK
VMT
DXLog aprašymai.zip
(8.37 KiB) Atsisiųsta 8 kartus
P.P.S. Gal kas žinote, kaip DXLog'e pasidaryti, kad paspaudus mygtuką pasidarytų VFO-B = VFO-A ? WinTest'ui radau scriptą, bet DXLogui ne.
73! LY5YY

Atsakyti