Virvės

Atsakyti
Dainius
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: 2017-04-13 23:06:10

Virvės

Standartinė Dainius » 2018-08-08 04:05:17

Sveiki,
Radijo klube palikau Mastrant P serijos 6mm diametro virvių pavyzdžių. Daugiau apie konkrečiai šią virvę, gamintojo puslapyje: https://www.mastrant.com/on-line-shop/p ... -mm-1-4-in
Gamintojo svetainėje šiaip yra gan įdomios informacijos ir skaičiuoklių bokštų atotampoms. Skaičiuoklės tinka ir trosams skaičiuoti :)
Pavyzdėliai yra po 1m ilgio su etikete. Jei norit galit pasiimti pasibandymui.

Truputį pasinagrinėjau apie pačią virvę ir jos galimus analogus. Tai iš esmės yra nelabai kuom išsiskirianti (gamybos prasme) virvė. Pagaminta iš poliesterio, 16 vijų, su šerdimi. Šerdis nėra įpinta į šarvą. Pačiupinėjus - tai gan standi (mažai tampri) virvė. Nesu 100% tikras, bet ko gero gaminama Čekijoje.

Apie analogus: Pasinagrinėjau UAB "DUGUVA" asortimentą (ką pateikia internete). Tai kuo puikiausiai galima ieškoti lietuviškos virvės. Tik reikia turėti omenyje, kad yra poliamidinės, polietileninės ir poliesterinės virvės (jei kablėt apie sintetines).
Tiesioginiai konkurentai: DUGUVOS Poliesterinė virvė 16 vijų yra šiek tiek silpnesnė, o 24 vijų šiek tiek stipresnė už tokio pat storio Mastrant P virvę.
http://www.duguva.lt/produkcija/16-iu-v ... e-serdies/
http://www.duguva.lt/produkcija/24-iu-v ... e-serdies/
Taip pat Duguva gamina ir dar modernesnes virves, tai yra poliesterinės su UHMWPE šerdimi. Ši virvė pagal specifikacija syra kurkas stipresnė už pavyzdinę Mastrant P, bei šiek tiek stipresnė už Mastrant M serijos virvę. Kainų kol kas dar nežinau, bet įtariu, kad lietuviškos virvės bus ir pigesnės.
http://www.duguva.lt/produkcija/polyest ... mwpe-core/

Man atrodo, kad virvės (tinkamo storio ir tipo) yra tinkamos naudoti, kaip bokštų atotampos, tik reikia žinoti kokios tinka, bei mokėti užrišti mazgus.
73! LY5YY

Atsakyti