ARVO R.I.P.

Klubo ir radijo sporto istorija. Įvykiai, prisiminimai.
Atsakyti
Algis

ARVO R.I.P.

Standartinė Algis » 2019-01-31 17:08:50

2019 m. sausio 24 d.eidamas 86-uosius metus mirė Arvo Kallaste ES1CW.Jį tikiuosi prisimena daugelis vyresnės kartos kolegų.60-ojo dešimtmečio pradžioje užsimezgė glaudūs ryšiai tarp Estijos,Latvijos bei Lietuvos radijo sporto federacijų.Susitikdavome ne tik eteryje,bet ir per sportines technines konferencijas,kurios vykdavo gana reguliariai mūsų regiono miestuose,o kartais ir pvz.Maskvoje ar pan.Ten teko susipažinti su Arvo UR2CW ,Juriu UQ2AO kurie atstovavo savo respublikų radijo sporto federacijoms.Aš tuo metu buvau LRSF TB komiteto pirmininkas.Teko daug diskutuoti radijo sporto klausimais-vienas tų diskusijų rezultatas tai dabartinis BALTIC CONTEST.Apskritai bendra mūsų pozicija dažnai darydavo įtaką net CRK vadovams.Arvo Kallaste tuo metu buvo ir idėjų generatorius ir turėjo neprilygstamų organizacinių sugebėjimų joms įgyvendinti.Be to,Arvo buvo puikus operatorius,jo CW kokybė buvo pavyzdys daugumai.Kasmet su Arvo susitikdavome per Estijos TB RR čempionatą...R.I.P. ARVO...

Algis LY2NK

LY5AA
Admin

Re: ARVO R.I.P.

Standartinė LY5AA » 2019-02-01 11:36:11

LRSF perdavė užuojautą ERAU. Taip pat, diskutuodamas su ERAU prezidentu, sugalvojome tokį variantą, kad būtų labai gražu į Baltic Contest įtraukti dar vieną spec. trophy - "In memorial of Arvo Kallaste ES1CW". Tik liko nenupręsta už ką bus skirtas tas spec.trophy. Tai, gerbiami, Baltic Contest dalyviai (including SWL'ers), gal turite kokių pasiūlymų už ką galėtų būti skirtas šis spec. trophy? Rašykite pasiūlymus čia tiesiai į forumą. Jeigu norite, galite ir emailu ar tlf man skambinti.

Rolandas LY5AA
LRSF tarybos pirmininkas
+370-691-44414

Vartotojo avataras
LY4L
Moderator

Re: ARVO R.I.P.

Standartinė LY4L » 2019-02-01 13:52:03

Jeigu manęs atmintis neapgauna, ERAU jau sponsoriuoja vieną prizą (BC LP). Kodėl jie savo sponsoriuojamo prizo negali pavadinti ES1CW Memorial? Argi tam reikia kurti atskirą?

O gal dar su Kristjanu pakalbėjai, ką padaryt, kad ESai pradėtų dalyvauti varžybose?
73!
LY4L Mindaugas

Atsakyti