PKRK varžybos

Post Reply
LY5AA
Posts: 49
Joined: Fri Feb 18, 2022 7:56 pm
Callsign: LY5AA

PKRK varžybos

Post by LY5AA »

Jau šį šeštadienį vyks Panevėžio krašto radijo klubo varžybos. Kviečiame sudalyvauti!

Taisyklės organizatorių puslapyje: http://www.pkrk.lt/?page_id=112

Jas pradubliuoju čia:


PKRK Taurės varžybų nuostatai

Varžybas organizuoja: Panevėžio krašto radijo klubas.
Laikas: 2022 m. rugpjūčio 27 d. (šeštadienį), 04.00-04.59 UTC (07.00-07.59 val. Lietuvos laiku).
Dažniai: 3550-3600 kHz CW ir 3600-3700 kHz SSB/CW.
Spinduliuotės galia: ne daugiau 100 W.
Dalyviai: Lietuvoje ir kitose šalyse (išskyrus Rusijos ir Baltarusijos) licenzijuoti radijo mėgėjai ir stebėtojai.
Eiga: varžybos vyksta trimis turais 04.00-04.19, 04.20 -04.39, 04.40-04.59 UTC. Kiekviename ture su tuo pačiu korespondentu galima užmegzti vieną CW ir vieną SSB ryšį.
Tarp CW ir SSB ryšių su tuo pačiu dalyviu turi būti užmegzti ne mažiau kaip trys ryšiai su kitais korespondentais. Dalyviams privalomas bent vienas radijo ryšys su Panevėžio Krašto RK nariu, stebėtojams – bent vienas Panevėžio Krašto RK nario ryšio stebėjimas.
Kontroliniai numeriai: RS(T) ir ryšio eilės numeris (pradedant 001). Panevėžio Krašto RK nariai perduoda RS(T) ir raides PK (pvz 599 PK).
Taškai: kiekvienas ryšys vertinamas vienu tašku. Ryšiai su Panevėžio Krašto RK nariais vertinami trimis taškais. Daugiklis yra skirtingų korespondentų skaičius per visą varžybų laiką. Esant vienodam kelių dalyvių rezultatui, pirmenybė teikiama tam, kuris padarė daugiau QSO su PKRK nariais ir kurio ryšių patvirtinimo koeficientas yra aukštesnis. Stebėtojai už vienpusį stebėjimą gauna vieną tašką, už dvipusį – tris taškus, už Panevėžio Krašto RK narius – tris taškus, o tas pats šaukinys gali būti įskaitytas daugiausiai šešis kartus,- kiekviename ture po vieną kartą CW ir SSB. Daugiklio stebėtojams nėra.
Įskaitos: asmeninė (MIX, CW, SSB, QRP < = 10 W ), komandų, klubų, stebėtojų ir kitų šalių dalyvių. Įskaitomi rezultatai tų dalyvių, kurie užmezgė ne mažiau kaip 10 ryšių, Ataskaitoje turi būti nurodoma kokiam klubui skiriami taškai.
Apdovanojimai: Nugalėtojas vieno operatoriaus kategorijoje apdovanojamas Panevėžio Krašto RK Taure ir prizu. Daug operatorių kategorijoje ir klubas nugalėtojas apdovanojami Panevėžio Krašto RK specialiomis taurėmis. Prizininkai asmeninėse MIX, nugalėtojas CW, SSB, QRP įskaitose ir kitų šalių dalyvis, užėmęs pirmąją vietą, apdovanojami diplomais ir prizais. Nugalėtojas stebėtojų įskaitoje apdovanojamas diplomu. Pastaba: Taurėmis, diplomais ir prizais apdovanojami dalyviai tik tuo atveju, jeigu įskaitoje dalyvavo ne mažiau trijų dalyvių.
Ataskaitos:
elektroniniu paštu, siunčiant adresu lyhamradio[eta]gmail.com,
ataskaitos turi būti išsiųstos ne vėliau kaip per dvi savaites(14 dienų) po varžybų. Adresas popierinėms ataskaitoms: Parko g.85-6, Panevežys, LT37307
Kviečiame šiose varžybose dalyvauti visus trumpabangininkus bei linkime gerų rezultatų !


Visiems gerų ryšių !!!

Rolandas, LY5AA
Post Reply